מנכ"ל העמותה נאם במועצה לזכויות אדם באו"ם

השבוע בישיבה ה-46 של המועצה לזכויות האדם באו"ם תקפו מספר נציגים ובהם של איראן, קטאר והפלסטינים את ישראל והאשימו אותה בכך שתכנית החיסונים שלה היא גזענית. 

לאחר מכן עלה יוסף חדאד, מנכ"ל עמותת ביחד ערבים זה לזה להגיב לדברים מטעם UN WATCH, ארגון חוץ ממשלתי המפקח על פעילות האו"ם וידוע במאבק בהחלטות אנטי ישראליות באו"ם.

בדבריו אמר חדאד: "אני ערבי ישראלי מנצרת, וגם מחוסן. הושמעו האשמות נגד ישראל שתוכנית החיסונים שלה גזענית וזה לא נכון. כמוני, המשפחה שלי, החברים ומאות אלפי ערבים ישראלים אחרים התחסנו. מדינת ישראל מנהלת קמפיינים בערבית כדי לעודד אותנו הערבים הישראלים ללכת להתחסן וארגון ההצלה הלאומי של ישראל מגן דוד אדום, המורכב מיהודים וערבים, פועל ישירות בקהילות ערביות בכדי לחסן את התושבים".

חדאד התייחס גם לטענות שישראל אחראית על חיסון הפלסטינים ולא עושה זאת ואמר: "למרות שאנחנו לא מחויבים לחסן אותם על פי הסכמי אוסלו, אנחנו עוזרים. ישראל ולא הרשות הפלסטינית חיסנה אלפי פלסטינים. ובזמן שהרשות הפלסטינית השתמשה בחיסונים כדי לחסן רק את המקורבים שלה, הייתה זו ישראל שהקימה מרכזי חיסון לפלסטינים בקלנדיה". 

בנוסף תקף חדאד: "כל ניסיון לטעון שמדיניות החיסונים של ישראל היא גזענית הוא ניסיון בוטה בכדי להשמיץ את ישראל ולהסיח את הדעת מהשחיתות של כמה מדינות במועצה זו. במקום להטיל אחריות על הרשות הפלסטינית, אתם מסמנים את ישראל. במקום לדון כיצד הפלסטינים בלבנון מופלים לרעה, אתם תוקפים את ישראל. במקום להטיל אחריות על מדינות בגין הפרות זכויות אדם כולל סין שיושבת במועצה זו ובזמן הזה מבצעת רצח עם במוסלמים, אתם משמיצים את מדינתי".

לסיום סיכם חדאד: "אני גאה להיות ערבי ואני גאה להיות ישראלי, כי ישראל דואגת לכל האזרחים שלה ואפילו לאחרים. אם שאר העולם היה לוקח דוגמה מישראל במקום להסיח את הדעת מהכישלונות שלהם על ידי תקיפת ישראל, היינו כבר חיים במציאות אחרת במלחמה נגד הקורונה".

One comment

  • יחיאל פרייסלר

    עמותה מדהימה המנכל איש מדהים כל הכבוד פשוט ראיתי מה אתם עושים זה גן עדן …… מגיע לכם רק טוב וכל השאר פירסומותתתת

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s